Tokom borbe na suzbijanju zarazne bolesti Covid 19, u Srbiji se pokazala solidarnost na delu. Velika odgovornost bila je i pred Ministarstvom odbrane i Vojskom Srbije, a brojni kolektivi i pojedinci pružili su podršku.
Ministar odbrane Aleksandar Vulin tokom vanrednog stanja dva puta je bio u Kruševcu, 24. marta i 14. aprila kada je otvorena Kovid bolnica u Hali sportova.
-Kruševački 246. bataljon ABHO bio je na prvoj liniji, radio je na dezinfekciji medicinskih ustanova zajedno sa ruskim strucnjacima, istakao je u emisiji “Razgovor s povodom”, ministar Vulin.
Emisiju možete gledati večeras od 21 sat na RTK.
