Direktorka Doma zdravlja Kruševac doktorka Marina Kostić demantovala je glasine da će ambulanta u Bivolju biti zatvorena. Naprotiv, ponovo počinje sa radom 1. juna rekla je u izjavi za našu medijsku kuću.
Ambulanta u Bivolju bila je po proglašenju pandemije Kovidom 19 prva tkz. Kovid ambulanta, ali je zbog tehničkih razloga prebačena u ambulantu 14. oktobar, naglašava direktorka Doma zdravlja doktorka Marina Kostić.
Inače, nakon detaljne dezinfekcije prostorija i dvorišta, ova ambulanta zvanično počinje sa redovnim radnim vremenom od 1. juna i to u dve smene. Pacijenti se o radu izabranih lekara mogu informisati na telefon 403 688.
