U Muzičkoj školi ,,Stevan Hristić” danas je počeo prijemni ispit za upis budućih srednjoškolaca.
Polažu učenici koji su kandidati za vokalno – instrumentalni odsek, sutra za muzičku pedagogiju i muzičku produkciju a u nedelju 9. maja je usmeni deo ispita iz solfeđa.
Učenici koji nisu u potpunosti završili nizu Muzičku školu, bili su u obavezi da prethodno polažu diferencijalni ispit.
Na Republičkom takmičenju muzičkih i baletksih škola i Međunarodnom DAVORIN JENKO, kruuševačka Muzička škola osvjila je preko dvadeset nagrada.
