Инкасанти крушевачког Водовода, након 15-ог у месецу, у поподневним сатима у одабраним реонима дају могућност корисницима овог предузећа да рачун плате на лицу места што је посебна погодност за старије и инвалидна лица. Поред тога корисницима ће бити појашњен и нови графички приказ рачуна како би имали бољи увид у потрошњу воде.
Нови рачун за воду садржи Ку-аР кодове на обе стране. Ку-аР код на предњој страни омогућава једноставно плаћање рачуна путем апликације ваше банке (м-банкинг), док Ку-аР код на полеђини рачуна омогућава пријаву за доставу путем е-поште.
Нови приступ је еколошки прихватљивији од традиционалног, поручују из крушевачког Водовода, јер пружа могућност да будете активни у очувању и заштити животне средине, а у исто време даје практичност и погодност електронске доставе и плаћања рачуна за воду.
Реч је о услузи, кажу у Водоводу, која је постојала и у ранијем периоду, а сада је на захтев бројних потрошача обновљена.
