Kruševački otvoreni bazeni su izuzetno dobro posećeni, u proseku dnevno je od 1500 do 1700 ljudi, naveo je direktor Sportskog centra Predrag Milenković istakavši da je u julu tokom dana bilo i više od 2.000 kupača.
U saradnji sa gradskom upravom i Ministarstvom za dijasporu u ponedeljak 21. avgusta na bazenima će biti organizovan sportsko rekreativni program za decu iz dijaspore, a sutra će besplatno bazen moći da koriste i učesnici Kruševačkog polumaratona najavio je Milenković.
Ukoliko vremenski uslovi budu povoljni, kupališna sezona biće produžena do prvog vikenda u septembru, saznajemo u Sportskom centru Kruševac.
