RTK | Radio televizija Kruševac
Društvo

Otvoreni 21. Dani šljive u Blacu

Dvadeset prva po redu manifestacija Dani šljive u Opštini Blace otvorena je danas u prisustvu ministarke poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Jelene Tanasković.

U Ulici šljive otvorena je sajamska prezentacija poljoprivrednih proizvoda i domaće radinosti. Manifestacija traje do nedelje.

Večeras od 21 sat nastupa Lepa Brena, a u muzičkom programu učestvuju kulturno umetnička društva iz Kruševca i Blaca, kao i Goca Lazarević i ovogodišnji pobednik Sabora u Guči, orkestar Bojana Ristića iz Vladičinog Hana.