Dvadeset prva po redu manifestacija Dani šljive u Opštini Blace otvorena je danas u prisustvu ministarke poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Jelene Tanasković.
U Ulici šljive otvorena je sajamska prezentacija poljoprivrednih proizvoda i domaće radinosti. Manifestacija traje do nedelje.
Večeras od 21 sat nastupa Lepa Brena, a u muzičkom programu učestvuju kulturno umetnička društva iz Kruševca i Blaca, kao i Goca Lazarević i ovogodišnji pobednik Sabora u Guči, orkestar Bojana Ristića iz Vladičinog Hana.
