Član Atletsko rekreativnog kluba “Maratonac” Nenad Živković osvojio je drugo mesto na Državnom prvenstvu u okviru 23. Beogradskog ultramartona u trci na 12 sati.
Živković kaže da nije bilo nimalo lako osvojiti 2. mesto obzirom na konkurenciju, ali on je uspeo da istrči 133, 7 kilometara na kružnoj stazi od 1000 metara.
U narednom periodu priprema se za maraton u Podgorici koji će biti održan krajem oktobra. Predsednik ARK “Maratonac” Seniša Gašić ističe da je ovo druga godina za redom da ovaj klub osvaja medalju na Državnom prvenstvu u seniorskoj konkurenciji.
Gašić je pozvao sve zainteresovane da počnu sa pripremama za peti Kruševački polumaraton koji će biti održan 15. marta 2020. godine.
