Tokom vikenda Služba Hitne medicinske pomoći imala je standardan broj pregleda i izlazaka na teren, a u nešto većem broju javljali su se pacijenti sa epi-napadima, naglašava načelnica Službe doktorka Gordana Simić.
U dva saobraćajna udesa nije bilo životno ugroženih, a jedna osoba je odbila medicnsku pomoć, dpdala je doktorka Simić.
Prema najavama prognostičara,od sutra nas očekuje pad temperature, a to će najviše smetati starijoj populaciji pa su preporuke lekara za nastpajući period adekvatno oblačenje, redovno uzimanje propisane terapije i unos namirnica bogatih vitaminom C.
