Na 46. Međunarodnom sajmu turizma u Novom Sadu pored brojnih izlagača iz zemlje i inostranstva, na štandu Turističke organizacije grada Kruševca predstavljaju se dve ustanove: Kulturni centar i Narodni muzej Kruševac. Cilj je da se kulturna i zavičajna baština grada Kruševca predstave na najbolji način, ističu direktor Narodnog muzeja Kruševac Goran Vasić i zamenik direktora Kulturnog centra Jelena Veljković.
Veoma posećen štand na sajmu ima i Specijalna bolnica Ribarska Banja. Zimsku ponudu prezentuje i Turistička organizacija opštine Brus.
Sajam se završava sutra.
