U medija centru stadiona “Mladost” održana je vanredna sednica Skupštine Fudbalskog kluba “Napredak”. Na dnevnom redu bilo je sedam tačaka, između ostalog opoziv i izbor novih članova Upravnog odbora i Skupštine kluba.
Brzo i efikasno i u, gotovo, porodičnoj atmosferi, usled dobrih rezultata kluba protekla je sednica kojom je predsedavao potpredsednik Skupštine, Žarko Anđelković. Prisustvovalo je 19 od 25 delegata, a sve odluke donete su jednoglasno.
Za nove članove Upravnog odbora izabrani su Dobrivoje Tanasijević, Života Vasić, Uglješa Jokić i Miloš Nenezić, dok su dužnosti razrešeni Gordan Stefanović i Jordan Džaković. Opozvano je i petoro delegata Skuptšine kluba – Andrijana Dmitrović, Milan Iskrin, Zoran Kolaković, Bratislav Ivković i Nebojša Jović, a izabrani su Nikola Nikodijević, Aleksandar Temelkovski, Dalibor Babić, Milan Tabašević i Igor Tomić. Na predlog predsednika kluba Gorana Karića, novi član Nadzornog odbora je Nikola Nikodijević, umesto Andrijane Dmitrović.
