Koncertom Nacionalnog ansambla “Kolo” iz Beograda sinoć je počelo Kulturno leto Ribarske Banje
Zbog loših vremenskih uslova koncert je prekinut, a brojni gosti imaće priliku da do kraja leta u ovom poznatom banjskom lečilištu uživaju u brojnim muzičkim, likovnim i sportskim programima. Kako je istakao direktor dr Dušan Šokorac, ovogodišnja manifestacija protiče u znaku jubileja – 180 godina od naučnog utemeljenja Ribarske Banje.
