Fudbaleri Napretka već odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na Zlatiboru, gde se nalaze na pripremama pred novu sezonu Jelen super lige, protiv ekipe Zlatiborca iz Čajetine. Meč je završen be zgolova 0:0.
Šef stručnog štaba Napretka Siniša Gogić iskoristio je utakmicu kako bi oprobao sve igrače, tako da su na teren izašla i sedmorica omladinaca. Igrači nižerazrednog Zlatiborca imali su i puno sreće da ne prime gol iz jedne od brojnih šansi koje su Kruševljani imali.
Sledeću kontrolnu utakmicu Napredak igra 15.jula, u 17:00, protiv ekipe iz Irana.
NAPREDAK: POPOVIĆ, CVETKOVIĆ, LUKOVIĆ, TOMIĆ, PAUNOVIĆ, DIMITROV, VUKMIROVIĆ, REGAN, BOŽOVIĆ, TRUJIĆ, BAJIĆ
Milenković, Frimpong, Radmanovac, Vulić, Popović N, Krstić, DŽalović, Simić, Ndiaye, Majdevac, Ristić, Stanojević
FOTO: fknapredak.rs
