RTK | Radio televizija Kruševac
EkonomijaEkonomija

Sajam preduzetništva: Biće predstavljeno oko 200 preduzetničkih inicijativa

U okviru projekta “Šansa za novi početak”, Regionalna privredna komora u Kruševcu, sutra od 12 do 17 časova u hotelu Rubin, organizuje Sajam preduzetništva.

Prema rećima koordinatorke Aleksandre Aleksič, sajam je namenjen svima koji razmišljaju o preduzetništvu, a ohrabriće buduće preduzetnike da i sa malo novca započnu posao. Cilj projekta je razvoj preduzetništva, a ideja, da se pre svega podstaknu radnici preduzeća u restrukturiranju, da koristeći stečeno znanje, pokrenu sopstveni biznis.

Na sajmu će biti predstavljeno oko 200 preduzetničkih inicijativa. Regionalna privredna komora sajam organizuje uz podršku partnera – Rasinskim upravnim okrugom, Nacionalnom službom za zapošljavanje – filijala Kruševac, Agencije za regionalni razvoj, Kancelarije za lokalni razvoj i kancelarije za mlade.