Dom za decu i omladinu Jefimija trenutno ima 22 korisnika – 13 dečaka i 9 devojčica. Dom konstantno radi uz poštovanje svih preporučenih mera zaštite od koronavirusa istakla je direktorka ove ustanove Nataša Maksimović.
-Korisnici se maksimalno pridržavaju svih preporučenih mera zaštite i veoma su odgovorni i obazrivi, naglasila je direktorka Doma za decu i omladinu Jefimija Nataša
Direktorka Doma za decu i omladinu Jefimija, Nataša Maksimović napomenula je da je donacija auto škole Morejadera od velikog značaja za korisnike.
