RTK | Radio televizija Kruševac
Sport

U nedelju fudbaleri Trajala igraju na stadionu Mladost u Kruševcu sa frudbalerima Bečeja

U nastavku prolećnog dela Prve lige, ekipa Trajala na stadionu Mladost dočekuje fudbalere Bečeja. Posle poraza u gostima od Bačke Topole, Gumari sa puno optimizma dočekuju u nedelju ekipu koja je trenutno za bod i za mesto na tabeli bolja.

Fudbaleri Trajala u nedelju od 14 časova na Gradskom stadionu u 24. kola Prve lige dočekuju ekipu Bečeja. Gumari su svesni da im u goste dolazi ozbiljna ekipa, ali se nadaju pobedi. Napominjući da se protivnik pojačao sa 5 novih igrača, prvi trener Trajala Goran Lazarević kaže da njegova ekipa ide na pobedu. On je na konferenciji za novinare rekao da su njegovi igrači zaslužili da sa tri boda naplate dosadašnji rad.

Osvrćući se na gostovanje u Bačkoj Topoli, fudbaler Trajala Igor Petrović ocenio je da su imali pad koncentracije i da im je falio završni pas. Petrović se nada pobedi u utakmici protiv Bečeja. Kaže da svi u timu vredno rade i da je želja za pobedom vidljiva kod svih saigrača.

Šef stručnog štaba Trajala neće moći da računa na povređene Punoševca i Vesića, koji će se prema njegovim očekivanjima uskoro priključiti ekipi. Od jedanaestoplasiranog Trajala, koji ima 27 bodova, Bečej je na tabeli Prve lige bolji za jedno mesto i jedan bod.