U prostorijama Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Kruševcu realizovana je treća akcija dobrovoljnog davanja krvi, u saradnji sa Crvenim krstom Kruševac i niškom transfuzijom.
Predsednik Odbora za dobrovoljno davalaštvo krvi kruševačkih naprednjaka, Bojan Jevtić kaže da se akcije prikupljanja najhumanije tečnosti u prostorijama stranke organizuju tri puta godišnje.
U današnjoj akciji prikupljeno je 20 jedinica krvi.
