RTK | Radio televizija Kruševac
DruštvoEkonomija

Biznis inkubator centar Kruševac: Udruženje zdravstvenih radnika “Kneginja Milica”

Biznis inkubator centar osnovan je pre 15 godina sa namerom da svojim stanarima stvori adekvatno i moderno poslovno okruženje koje će im omogućiti uspešno prevazilaženje početne, najkritičnije faze njihovog poslovanja.

Uz preduzeća koja se bave inovacionim tehnologijama, pod istim krovom su i zdravstveni radnici, a Inkubator centar im pruža potrebna znanja, resurse, kao i  alate za rast i razvoj.

Od 2020. godine među stanarima Biznis inkubator centra u Kruševcu je i Udruženje zdravstvenih radnika “Kneginja Milica”. Predsednik Udruženja dr Nenad Milošević ističe da im Biznis inkubator centar pruža izuzetnu podršku u radu.

Udruženje zdravstvenih radnika “Kneginja Milica” broji 150 članova, a najviše je farmaceuta i stomatologa. Doktorka stomatologije Dragana Ignjatović kaže da imaju izuzetne uslove za rad, ali da je najveći utisak saradnja stanara Inkubator centra.

Zubni protetičar Anita Petrović vlasnik je laboratorije koja je u Inkubator centru od maja ove godine.