U prostorijama Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Kruševcu održana je vanredna konferencija za medije.
Povod sazivanja konferencije je nastavak orkestriranih napada na predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića i to od strane onih koji su godinama uništavali ovu zemlju i koji na svaki mogući način pokazuju da nisu odustali od takvih namera čak i po gubitku svojih pozicija, rekao je narodni poslanik Ivan Manojlović.
On je dodao da SNS najoštrije osuđuje svaku vrstu nasilja i pretnju nasiljem, istakavši da je stav naprednjaka iskren i nedvosmislen za razliku, kako je nalasio, od onih koji su se danas oglasili po tom pitanju u dnevnom listu čiji vlasnik duguje milionski iznos na ime poreza.
Više ne želimo da ćutimo na njihove laži i poturanja, rekao je Manojlović, zapitavši se koji je ovo put po redu da pojedini dnevni listovi fabrikuju sami navodne pretnje samo kakao bi izazvali reakciju javnog mnjenja.
Iz tog razloga, u narednom periodu predočavaćemo učestalo o radnjama ovih lica, a sve zarad istine kakao bi građani sSrbije imali jasnu slku o kakvim se osobama radi kao i o kakavoj vrsti interesa koji ih drži na okupu je reč, naglasio je Manojlović u obraćanju novinarima.
