RTK | Radio televizija Kruševac
Sport

Poruka sa tribina

Navijačl domaćeg tima sa severne tribine poručili da Kruševac nije rasistički grad

Uoči jučerašnjeg 11. kola Prve lige Srbije u fudbalu, između Napretka i Sloge iz Kraljeva, navijačl domaćeg tima su na severnoj tribini poručili da Kruševac nije rasistički grad, posle nemilih  scena i tuče igrača na utakmici mladih repreztentacija Engleske i Srbije. Gradonačelnik  Kruševca Bratislav Gašić u pratnji predsednika Napretka Gorana Karića, fudbalera domaćeg tima Obena Regana, Frim Ponga i trećeg novajlije iz Senegala, uz aplauze, prišao  je pozdravio fer i korektno  ponašanje navijača.

Kruševljani su ovaj susret dobili sa 5:0, poluvreme 1:0. Dvostruki strelac bio je Gavrić, po jedan gol su postigli Mirosavljević iz penala, Bojić i Bajić.