U toku su radovi na zameni prozora na drugom spratu kruševačke Gimnazije a do početka nove školske godine biće sređena i fasada u dvorištu.
Prema rečima direktorke Biljane Dačić za oba posla iz gradskog budžeta izdvojeno je oko četiri miliona dinara tako da će od drugog septembra više od hiljadu gimnazijalaca u sređenoj školi moći uspešno da stiču nova znanja i postižu što bolje rezultate.
– Shodno sredstvima opredeljenim iz budžeta grada Kruševca u toku je zamena većeg dela prozora na drugom spratu kruševačke Gimnazije – kaže direktorka škole Biljana Dačić, napominjući da je, prema njenim saznanjima, stolarija poslednji put menjana pre 20 godina.
Uskoro počinju radovi i na sređivanju spoljne fasade zgrade u unutrašnjem delu školskog dvorišta.
U kruševačkoj Gimnaziji očekuju da do početka nove školske godine, 2. septembra, škola bude u potpunosti sređena kako bi više od hiljadu gimnazijalca moglo uspešno da stiče nova znanja i postiže što bolje rezultate.
