Na stadionu Mladost u Kruševcu odigrana je utakmica poslednjeg kola Prve lige Srbije između FK Napretka i Bežanije. Iako je utakmica bila bez rezultatskog značaja i za domaćine i goste, Napredak je pobedio sa 3:2, i tako potvrdio šampionsku titulu u ovoj sezoni.
Golove za Napredak postigli su Luka Marković u 47. i Džesi Sakidika u 67. i 88. minutu. Domaćin je na teren izveo podmlađeni sastav kako bi omladinski i delimično kadetski pogon kruševačkog tima osetio draž takozvanih velikih utakmica, a bila je to i prilika da stručnom štabu i publici pokažu šta i koliko znaju.
Fudbalerima Napredka je pre utakmice uručen i pobednički pehar za osvajanje titule šampiona Prve lige Srbije.
Podsetimo, da će od leta Napredak ponovo biti član najvišeg ranga takmičenja, Super lige.
