Ekipa “Svetosavske bašte” Televizije Kruševac, koja priprema novu Vaskršnju emisiju koja je na Programu Televizije Kruševac na Svetli utorak, 4. maja – posetila je Manastir Svetog Luke u kome je služena Večernja sa Iznošenjem Plaštanice, a u nastavku će biti služeno Opelo i Statije.
Iguman Arhimandrit Aleksej Bogićević, uputio je blagoslove da predstojeće sate ispunimo molitvom i odgovornošču za bližnje – kako bismo dočekali krunu svih praznika i dana naših života – Vaskrsenje Gospodnje.
