Drugi minimalac privrednicima i zaposlenima biće isplaćen prve nedelje juna, a treći prve nedelje jula, izjavio je danas ministar finansija Siniša Mali.
Podsećamo, da je Vlada Srbije prvi minimalac za preko milion radnika u 232 hiljade preduzeća isplatila 7. maja.
