U Vrnjačkoj Banji rešen je vitalni problem vodosnabdevanja rekonstrukcijom pumpi u crpnoj stanici Vitojevac, sa koje će se direktno snabdevati više od 3500 domićinstava.
Takođe sa ove crpne stanice vodom će se snabdevati i “Nacionalni vaterpolo centar” koji u svom sastavu ima tri bazena.
Rekonstrukciju su izveli zaposleni Javnog predezuća “Beli izvor”, a vrednost radova je više od 4 miliona dinara.
Postrojenje u Vitojevcu otvorio je predsednik opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović, uz prisustvo svih relevantnih činilaca političkog života ovog kraja, zaposlenih i građana.
