Kako smo saznali od direktora JP “Gradska toplana”, Dragana Azdejkovića, svi kotlovi su u pogonu. Trenutno je u toku probna faza, u kojoj najveći deo potrošača u gradu već ima grejanje.
Ekipe Toplane su radile na saniranju kvarova u delu grada prema Kulama u ulici Radovana Miloševića, kao i u Takovskoj, Damjana Maksića i Pasterovoj u naselju Ujedinjene nacije.
Iz Toplane apeluju na korisnike da prate svoje toplotne instalacije i blagovremeno prijave uočene kvarove.
