Kruševljani u 2017. mogu očekivati više od 4.000 novih radnih mesta, najavio je predsednik Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Nenad Andrić, na redovnoj konferenciji za novinare. Tom prilikom poželeo je uspešnu 2017. svim Kruševljanima.
U godini za nama u Kruševac je iz lokalnog i republičkog budžeta investirano 1,7 milijardi dinara, rekao je na redovnoj konferenciji za novinare u sedištu kruševačkih naprednjaka predsednik Gradskog odbora Nenad Andrić i najavio da će u narednoj godini biti investirano 1,5 milijardi dinara, ne računajući investiciju u proširenje kolektora za otpadne vode.
Sumirajući rezultate političkog angažmana, naglasio je spremnost svih partijskih funkcionera da rade isključivo u interesu građana kao i do sada.
Pogledajte izveštaj Televizije Kruševac.
