Povodom Svetskog dana borbe protiv šećerne bolesti koji se ove godine obeležava pod sloganom ” Žena i dijabetes-naše pravo na zdravu budućnost “, Društvo za borbu protiv šećerne bolesti grada Kruševca u saradnji sa Zdravstvenim centrom, održalo je predavanje “Prevencija hipoglikemije adekvatnom terapijom”.
Prilog Televizije Kruševac.
