U OŠ “Vuk Karadžić”, organizovan je tradicionalni prijem za učenike i nastavnike, koji su postigli jedno od prva tri mesta, na svim nivoima takmičenja.
Prema rečima direktora škole Dragomira Aleksića, od preko 18o učenika, 18 se plasiralo na Republičko, na kome su osvojena 3 druga mesta, 1 treće i 1 drugo ekipno.
Inače, na ovogodišnjem dečijem dramskom Festivalu FEŠT, učenici OŠ “Vuk Karadžić” osvojili su treću nagradu za predstavu, muziku, najbolju žensku ulogu i scenski pokret.
