U okviru pretposlednjeg kola Gradske lige grupa Morava igrači Fudbalskog kluba Mladost, za koji igraju štićenici Vaspitno popravnog doma Kruševac, savladali su rezultatom 7:0 fudbalere Modrice i izborili plasman u viši rang takmičenja.
U prvenstvu fudbaleri Mladosti ostvarili su 30 uzastopnih pobeda uz gol razliku 112 : 21.
Ekipi Fudbalskog kluba Mladost pehar šampiona prvenstva uručio je gradonačelnik Kruševca Dragi Nestorović, a najboljem strelcu lige, Marku Antiću, pehar je uručio predsednik Fudbalskog saveza Grada kruševca dr Vladan Mladenović.
