U Prvoj tehničkoj školi u saradnji sa Savetom za bezbednost saobraćaja grada Kruševca održano je predavanje “Bezbednost mladih u saobraćaju”.
Edukacija je namenjena učenicima kruševačkih srednjih škola koji su nedavno postali mladi vozači, ali i koji na druge načine učestvuju u saobraćaju., navode predsednik Saveta za bezbednost saobraćaja grada Kruševca Dragan Blažić i član Saveta Miloš Lazarević
Cilj je unapređenje stavova i razvijanje svesti o značaju bezbednosti u saobraćaju kod mladih, kaže pomoćnik direktora Prve Tehničke škole Vladan Radojević.
Do kraja godine biće realizovano tridesetak edukacija po kruševačkim srednjim školama, u organizaciji Saveta za bezbednost grada Kruševca.
