U proteklih mesec dana, a u susret Mesecu posvećenom brizi o starim osobama, rukovodstvo i zaposleni u Gerontološkom centru radili su na podizanju standarda u ustanovi.
O tome u prilogu Televizije Kruševac.
https://www.youtube.com/watch?v=6wSclWCaIXI
