Na Atletskom stadinu u Kruševcu održano je Okružno takmičenje u atletici za učenike osnovnih i srednjih škola.
Učestvovalo je osamdesetdvoje mladih atletičara koji su bili najbolji na opštinskim takmičenjima u Brusu, Trsteniku i Varvarinu, kao i na gradskom takmičenju Kruševca.
Takmičenje je organizovao Savez za školski sport Grada Kruševca, a najbolji na Okružnom takmičenju učestvovaće na Međuokružnom takmičenju koje će na proleće iduće godine biti održano u Kruševcu.
