RTK | Radio televizija Kruševac
Društvo

Obilazak radova završne faze na novoj Aerodromskoj ulici i rekonstruisane deonoice kroz Modricu

Gradonačelnica Kruševca Jasmina Palurović sa saradnicima obišla je  radove završne faze na novoj Aerodromskoj ulici i rekonstruisanu saobraćajnicu Kruševac- Zdravinje, deonoicu kroz naseljeno mesto Modrica.

Nova ulica u okviru kompleksa Aerodrom još jedna je značajna investicija za naš grad, istakla je prilikom obilaska  gradonačelnica Kruševca Jasmina Palurović. Izvođač radova je Tehnogradnja Kruševac , a u deonicu dugu 365 i široku 6 mettara uloženo je oko 54 miliona dinara, delom iz sredstava Ministarstva privrede, delom iz budžeta Grada Kruševca.

Predstavnici lokalne saomuprave obišlii su i rekonstruisanu deonicu puta u naseljenom mestu Modrica, koja je uvođenjem kanalizacione mreže bila devastirana.

Gradonačlenica Jasmina Palurović  ovom prilikom je naglasila da je u deonicu dugu oko 3 kilometra uloženo 18 milinoa dinara, a izvođač radova bilo je preduzeće Kruševac put A.D. Inače, u naseljeno mesto  Modrica i dalje će se ulagati  na uređenju drugih seoskih ulica i obnovi Doma kulture.