Autobusi kruševačkog Jugoprevoza od ponedeljka počinju ponovo da saobraćaju. U početku u smanjenom obimu.
Sve autobuske stanice u Rasinskom okrugu biće otvorene sutra kao i prodajna mesta u Domu sindikata i kod Nove pijace, a mesečne karte će se izdavati od ponedeljka.
Tim povodom, izjavu za RTK dao je generalni direktor Jugoprevoza, Zoran Misić. Ovom prilikom, Misić se posebno zahvalio zaposlenima u ovom preduzeću koji su bili radno angažovani tokom vanrednog stanja.
