U Domu za decu “Jefimija” u Kruševcu planiraju radove na uređenju unutrašnjosti doma. Krenuće se sa uređenjem soba, a do sada se prema rečima direktorke Nataše Maksimović radilo na sređivanju dvorišta.
Zahvaljujući donacijama obezbeđeni su kompijuteri, korisnicima su podeljeni vaučeri za odeću i obuću, kao i školski pribor. Inače u domu je smešteno 25 korisnika od kojih je 19 školaraca.
