U sklopu manifestacije Svesrpski sabor, a na osnovu dugogodišnje uspešne saradnje dva grada pobratima, Bijeljine i Kruševca, u Mozaik sali Gradske uprave u Kruševcu potpisali su memorandum o saradnji u oblastima kulture, sporta i privrede.
Izveden je prigodan kulturno umetnički program, a nakon obilaska znamenitosti grada Kruševca, obe delegacije prisustvovale su finalnoj ceremoniji Svesrpskog sabora u Beogradu.
