Službi Hitne medicinske pomoći tokom vikenda imala je povećan obim posla, a javljali su se pacijenti zbog povišenog krvnog pritiska, smetnjama povezanim sa dijabetesom, a bilo je i 20 izlazaka na javna mesta, naglasila je načelnica Službe doktorka Gordana Simić, dodajući da je Hitna pomoć bila angažovana i u pet akcidentnih slučajeva.
Prognostičari najavljuju i dalje sunčano vreme sa temperaturama iznad proseka, ali sa maglovitim jutrima, što može izazaviti tegobe kod osoba sa respiratornim oboljenjima, pa se izlazak u to doba dana ne preporučuje.
