Regionalna privredna komora u saradnji sa Ekonomskim fakultetom iz Beograda, organizovala je promotivnu radionicu, na kojoj su učenici kruševačkih srednjih škola bili u prilici da se upoznaju sa radom ovog fakulteta.
-S obzirom da je svake godine ispunjena kvota upisa i ima interesovanja, cilj nam je da kontinuirano unapređujemo način rada i promovišemo kvalitet, čulo se na pomenutoj radionici.
https://www.youtube.com/watch?v=_zHdB7hLh-I”
