Fudbalski klub Duel sa generacijom 2009. godište u konkurenciji osam klubova, postao je Državni prvak Mini-maksi lige.
FK Duel i ove godine upisaće nove generacije budućih fudbalera koje s godinama kreću put profesionalizma u velikim srpskim klubovima. Pre deset godina osvojeno je prvo Državno prvenstvo sa generacijom 2001. godinu dana nakon osnivanja. Deca koja su fudbal počela da treniraju u Duelu, već su prvoligaškim klubovima čime klub prezentuju na najbolji način.
