Dan Kulturnog centra Kruševac i 23 godine postojanja ove ustanove u kulturi biće obeležen svečanom akademijom 18. februara u Beloj sali od 19 sati, kada će biti dodeljene nagrade i priznanja, najavljeno je na konferenciji za novinare u Medija centru
Nagrada – VELIKA BLAGODARNICA za izuzetan doprinosu u radu i razvoju pomenute ustanove u kulturi biće dodeljena ministru odbrane Bratislavu Gašiću, nagrada SLOVO LJUBVE za rad u kulturi književniku Ivanu Pudlu i nagrada 18. februar najuspešnijem radniku u prethodnoj godini biće dodeljena Slađani Obradović uredniku tribina, škola i sekcija Kulturnog centra.
U umetničkom programu nastupiće baletski studio BORIS RADAK , polaznici Škole govora i glume, kompozitor Mile Đurić i drugi.
