U Osnovnoj školi “Jovan Popović”, uz prisustvo članova kolektiva i roditelja, obavljen je čin osveštenja prostorija Škole.
Činodejstvovao je nadležni paroh, protojerej Aleksandar Erić, uz sasluženje protojereja Nenada Radosavljevića i prezvitera Perice Stojića.
Prema rečima direktorke Snežane Stefanović Milanović, ove godine škola proslavlja 64 godine rada i do sada nije osveštana. Ovo je prilika, navela je, da se na veliki praznik, Svetu Trojicu, konačno osvešta škola.
