Rukometašice kruševačkog Napretka 12 trebalo bi da startuju sutra u šampionatu Prve lige Zapad. Pošto je Goč iz Vrnjačke Banje odustao od takmičenja, Kruševljanke su u 1. kolu nastavka slobodne.
Crveno-bele su se pripremale na Jastrepcu, pete su na tabeli i žele da sačuvaju mesto među vodećim ekipama.
