Vrnjačku Banju je tokom prvomajskih i vaskršnjih praznika posetilo preko 15 hiljada ljudi, a popunjenost hotelskog smeštaja bila je oko 90 odsto – saznajemo od Mine Stanojević iz Turističke organizacije ove opštine.
U skladu sa epidemijskom situacijom, planira se relizacija brojnih manifestacija među kojima su: Vrnjački karneval – sredinom jula i Lav fest koji će biti održan početkom avgusta. Tokom ovogodišnje turističke sezone, koja je zvanično počela 1. maja, planiraju se i druge manifestacije.
Inače, Opština Vrnjačka Banja je proteklog vikenda, dobila sertifikat za čistu i sigurnu destinaciju u Srbiji.
https://www.youtube.com/watch?v=gyRWeYmS57w
