Kruševačko “Kolo srpskih sestara” danas je završilo trodevnu akciju sakupljanja namirnica u saradnji sa Bankom hrane “Pomozimo da imaju i oni koji nemaju”.
Akcijom je prikupljeno oko 600 kilograma namirnica, namenjenih manastiru Sveta Petka Izvorska kod Paraćina, domu gde su smeštene osobe ometene u razvoju, i jednočlanim staračkim domaćinstvima u našem gradu.
Potpresednica Kola srpskih sestra Darinka Virijević zahvalila se svim sugrađanima koji učestvuju, podržavaju i pružaju pomoć onima kojima je to najpotrebnije.
