Četrnestogodišnji igrač stonog tenisa Branislav Smiljković, iz Kruševca osvojio je zlatnu medalju na međunarodnom takmičenju “Sportske igre mladih” održanom u Splitu.
Branislav kaže da je konkurencija bila jaka, ali zahvaljujući treninzima i pripremi koju je imao uspeo je da osvoji zlatnu medalju. Ističe da trenira tri do četiri puta nedeljno, već 5 godina, a poslednje tri godine u kruševačkom klubu “Napad”.
Inače, stonoteniski klub “Napad” ima 30-ak članova, a treninzi za sve zainteresovane polaznike su svakog utorka, četvrtka i subote u OŠ “Vuk Karadžić”.
