U prisustvu predstavnika Direkcije za urbanizam i izgradnju, javnog preduzeća Poslovni centar i Gradske uprave, firma EasyPark predstavila je vozilo koje će pronalaziti slobodna parking mesta, proveravati naplatu parkinga, i obaveštavati o slobodnim mestima za punjenje elektičnih automobila.
EasyPark i Poslovni centar već su ostvarili saradnju jer naplata parkinga putem SMS poruka ide preko platforme i softvera ove beogradske firme.
Inače, početni kapital za pokretanje projekta je 500 hiljada dinara, primena bi zamenila 20 radnika a za vreme Vaskršnjih praznika neće biti naplaćivan parking saznajemo iz ovog javnog preduzeća.
