U holu zgrade Gradske uprave svečano su uručene Vidovdanske nagrade i priznanja učenicima osnovnih i srednjih škola koji su osvojili jednu od prva tri mesta na republičkim i međunarodnim takmičenjima koja nisu propisana kalendarom Ministarstva prosvete.
Nagrađeno je 196 učenika sa po 5.000 dinara.
