Tradicionalni Božićni koncert Mešovitog i dečjeg Hora “Sveti Knez Lazar” i Etno grupe “Božuri Careva Grada”, biće održan sutra, od 20 sati, u Kruševačkom pozorištu, u organizaciji Eparhije kruševačke i Grada Kruševca.
– Božićni koncert je dar Kruševljanima, na Programu su duhovne i etno kompozicije a imamo i goste iznenađenja, najavljuje sekretar Eparhije protojerej stavrofor Dragi Veškovac i poziva sve Kruševljane da učestvuju u zajedničkoj Božićnoj radosti koju su svojim bogatim muzičkim repertoarom pripremili članovi Hora i Eparhijske Etno grupe.
Iz dosadašnjeg prostora, Hola Gradskog zdanja, prešlo se u Veliku salu Pozorišta, zbog brojnosti publike koja tradicionalno prati Božićni koncert u Kruševcu, kaže sekretar Eparhije Otac Dragi Veškovac.
