RTK | Radio televizija Kruševac
Kultura

Leto Kulturnog centra Kruševac: Predstavljen program za jul

U Medija centru Kulturnog centra Kruševac, predstavljen je program Leto kulture  ove ustanove za jul.

Centralni događaji su  tradicionalna manofestacija Belovodska rozeta, projekcije filmova “Francuski filmski karavan”  na otvorenom u dvorištu Kultutno prosvetne zajednice i kolaž program “Dečje Leto” na platou ispred KCK, rečeno je na konferenciji za medije.

Veliki_rat2

Od planiranih 40 programa u okviru leta kulture biće održani brojni koncerti, izložbe , pozorišne predstave,  predstavljanje knjiga kao i pesnička slava i tradicionalne manifestacije u Jasici “Dani Stanislava Biničkog” i u Ribarskoj Banji “Vuletovi dani”, istakla je vd  direktora Violeta Kaplarević.

Novina od ove godine je da će brojni programi biti na otvorenom u Pionirskom parku, na Kosturnici i svi sadržaji su besplatni za sugrađane, najavljeno je na konferenciji.

[mom_video type=”youtube” id=”ZkEpzq119RU” width=”600″ height=”NaN”]