U Mozaik sali Gradske uprave, u okviru 7. Dečijeg medjunarodnog festivala, gradonačelnica Jasmina Palurović održala je prijem za oko 100 mališana, učesnika festivala iz Češke, Makedonije, Ukrajne, Slovenije i Nemačke.
Ovom prilikom gradonačelnica se zahvalila deci, organizatorima i domaćinima festivala i poručila da neguju i održavaju internacionalna prijateljsta.
Domaćin ovog sedmnodnevnog festivala je OŠ “Vuk Karadžić, u saradnji sa školama Dragomir Marković i Branko Radičević, a od ove godine priključuje se i škola u Žabaru.
